آمیختگی هنر و دانش

معرفی ژان نیل

کارخانجات ژان نیل از سال 1779 تاسیس و دانش و هنر تولید اسانس های عطری و خوراکی از این زمان از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است. امروز، با بیش از 240 سال قدمت، متخصصان در ژان نیل به مشتریان خود در صنایع گوناگون غذایی و آرایشی، گستره بسیار وسیعی از طعم دهنده های خوراکی و اسانس های عطری ارائه می دهند. مجموعه ژان نیل، در طول سالیان متمادی به وسیله باز آفرینی دو مقوله شخصی سازی و تولید سفارشی به نحو احسن پاسخگویی چالش ها و نیازهای متعدد و متفاوت شرکای تجاری خود بوده اند. با دید به آینده، ژان نیل مشوق نوآوری بوده و راهکارهای خلاقانه را با مطالعات متعدد بازار برپایه تجربه بسیار موفق خود عرضه می دارد.
دریافت کاتالوگ

تاریخچه تعهد به کیفیت

سازماندهی

مرکز کارخانجات ژان نیل در شهر گرس فرانسه، پایتخت عطر دنیا، قرار داشته و در سه زمینه اسانس های عطری، اسانس های خوراکی (طعم دهنده مواد غذایی) و مواد اولیه خام فعالیت می کند. هر یک از بخش های نامبرده، به صورت جداگانه فعالیت نموده و دارای دپارتمان های مجزای بازاریابی، تحقیق و توسعه بازار، نوآوری و خلاقیت، تولید، آزمایشگاه های کاربردی، کنترل کیفیت، خرید و فروش می باشند. این استراتژی در پی سالیان منجر به تخصصی شدن هریک از این بخش ها گردیده است.

تخصص
و مهارت

ژان نیل در بازار بین المللی با صفت “هنرمندانه” شناخته می شود. این میراثی است که از نسلی به نسل دیگر در این مجموعه منتقل شده است. این موفقیت در میان مشتریان بین المللی به دلیل مهارت و تخصص ژان نیل در تبدیل مواد اولیه خام به گوهری برای هریک از این کارخانجات در تبدیل محصولات آنان به مد بازار است.

اشتیاق
و هیجان موفقیت

نوآوری، صداقت، جسارت و وسواس برای ایده آل بودن مفاهیم کلیدی در پیشبرد تیم ژان نیل برای اجرای بهتر پروژه ها است

تولید
تنها برای شما

شخصی سازی و تولید سفارشی برای کارخانجات عامل قرارگیری ژان نیل در کلاس کارخانجات لوکس است. این فلسفه همزمان سبب افزایش گسترده دامنه محصولات ما بسیار فراتر از استاندارد بازار گردید. از تهیه مواد خام اولیه تا مشاوره بازاریابی برای محصولات شما در کنارتان هستیم تا موفقیت محصولتان را تضمین کنیم.

ژان نیل در ایالات متحده

کارخانجات این مجموعه در ایالت فلوریدا، در کشور آمریکا، تامین کننده برخی از بزرگترین تولیدگان مواد غذایی نوشیدنی در این کشور است.
کسب اطلاعات بیشتر